Ubezpieczenie COMPENSA

Krótka instrukcja dla rodziców/opiekunów prawnych

Jak zawrzeć polisę:
1. Należy wejść na stronę szkola.compensa.pl
2. Wprowadzić hasło do oferty:      122111
3. Wybrać wariant i przechodząc dalej uzupełnić dane płatnika (rodzic/opiekun prawny)  oraz dziecka (ubezpieczonego), zwracając uwagę na poprawny adres email !!!
4. Po opłaceniu składki certyfikat ubezpieczeniowy przychodzi automatycznie na wskazany adres email. Proszę pobrać certyfikat zapisać lub wydrukować. (nadawca maila: no-reply@vig.pl )
5. Dla uczniów powyżej 13 roku życia można wybrać opcję dodatkową: odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym (wykonywanie życia codziennego ,wolontariat, praktyki uczniowskie,zawodowe) składka 20zł/ rok (suma ubezpieczenia 35 000zł).
OFERTA DOSTĘPNA DO 25.10.2023r.
W przypadku problemów z zawarciem polisy on line lub brakiem możliwości zawarcia elektronicznego proszę o kontakt telefoniczny/mailowy.
AGENT SERWISUJĄCY
MAŁGORZATA ŻABSKA – PŁATEK                  tel. 698 756 801           email: mzabska@wp.pl

Warianty ubezpieczenia – tabela

SP_25_OFERTA_NWW_2023_2024