Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Dzieci i ich rodziców,  które zechciały przyłączyć się do akcji wspierającej działania  służb medycznych – Laurka dla medyka.

Chcemy Wam przekazać, że wszyscy obdarowani waszą pozytywną energią bardzo Wam dziękują, za wsparcie ,piękne słowa i piękne laurki.

A byli to przedstawiciele i pracownicy:

– Szpitala Miejskiego w Zabrzu ul. Zamkowa,

– Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu ul. M.C. Skłodowskiej,

– Pogotowia Eskulap.

O Waszych słowach wsparcia informowały również Nowiny Zabrzańskie na swojej stronie internetowej.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy   i zachęcamy do przyłączania się do kolejnych akcji społecznych organizowanych przez Naszą Szkołę.  To bardzo budujące, że chcieliście wesprzeć naszych Medyków.

Jednocześnie to bardzo ważne, aby  wspierać innych w tym trudnym czasie, dzięki temu wspierani mogą poczuć, że ich praca, poświęcenie i oddanie są doceniane przez  Nas wszystkich. Oni walczą o Nas.

Dziękujemy. Marta Śliwińska i Agnieszka Stępniewska