Ważny komunikat

Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzeniem MEN zajęcia od 12-25.03 zostają zawieszone. W dniach  12-13.03 w szkole będą się odbywały jedynie zajęcia opiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki. Od 16.03 do 25.03 uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Stołówka będzie nieczynna od 12.03 do 25.03.

Korzystanie z obiektu sportowego przy szkole będzie zabronione.

Przypominamy, że jeśli mają Państwo dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej ZUS.

Proszę zadbać o to, aby dzieci nie spotykały się ze sobą w grupach, pamiętały o swoim bezpieczeństwie, unikały miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. sklepy, komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe, place zabaw, siłownie napowietrzne, itp.).

Zawieszenie zajęć w szkole nie oznacza dni wolnych od nauki. Zadania zlecone przez nauczyciela, będą sprawdzane. Proszę codziennie korzystać z Librusa i sprawdzać bieżące informacje oraz dyspozycje wydawane przez nauczycieli. Można posłużyć się darmową platformą epodreczniki.pl i materiałami rekomendowanymi przez nauczyciela.

Jeżeli dziecko pozostawiło w szkolnej szafce podręczniki, zeszyty ćwiczeń, proszę o odebranie ich ze szkoły.

Proszę zwrócić uwagę na przestrzeganie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń,  w których dziecko przebywa.

Proszę śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Katarzyna Gryta